menu

Resultaten IJSCO Velp zaterdag 18 mei in De Paperclip

Op zaterdag 18 mei werd het IJSCO Velp Jeugdtoernooi in De Paperclip gehouden


Definitieve Resultaten:

Groep A
1] Julian Oskam, Botwinnik Zoetermeer (4 uit 5)
2] Cecilia Pereira Garza, SMB (3 uit 5)
3] Abel Hogenhout, ASA (3 uit 5)
3] Oscar Broos, Schaakstad (3 uit 5)
5] Pjotr Dam, De Stelling (1,5 uit 5)
6] Oscar Adams, Schaakstad Apeldoorn (0,5 uit 5)

Groep B
1] Son Stavenuiter, Velpse SV (5 uit 5)
2] Oscar Zecha, Caïssa Elburg (4 uit 5)
3] Nestor Shirokov, De Cirkel (2 uit 5)
4] Maarten van Eck,  SMB (2 uit 5)
5] Faya Damen, De Stelling (1 uit 5)
6] Josephine Damen, SMB (1uit 5)

Groep C
1] Karsten Dam, De Stelling (5,5 uit 7)
2] Vikram Klaassens, Botwinnik Zoetermeer (5 uit 7)
3] Tobias van Lieshout, Asa (4 uit 7)
4] Fleur Westerhof, SV Doetinchem (3,5 uit 7)
5] Eelco Adams, Schaakstad Apeldoorn (3 uit 7)
6] Ziad Dodid, SV Wageningen (3 uit 7)
7] Milton Talen Alarcón, MelleperSV (2 uit 7)
8] Fabian Arentsen, DSG Pallas (2 uit 7)

Groep D
1] Reiko Dirksen, SV Wageningen (6 uit7)
2] Michael Grigorjan, SV Wageningen (5,5 uit 7)
3] Wout van Harten, Asa, (5 uit 7)
4] Bram Feenstra, Asa, (4 uit 7)
5] Yarik Shirokov, De Cirkel, (3,5 uit 7)
6] Megi Shirokova, De Cirkel, (2 uit 7)
7] Elianne Amber Snijders, De Stelling, (1 uit 7)
8] Aditya Sindhe, Asa, (1 uit 7)

Groep E
1] Tigran Grigorjan, SV Wageningen (12 uit 13!)
2] Oscar Hengeveld, SV Doetinchem (12 uit 13!)
3] Nout van Eck, Velpse SV (11 uit 13)
4] Niels Hajee, De Stelling (8,5 uit 13)
5] Floris Arentsen, DSG Pallas (8 uit 13)
6] Eren Caliskan, SMB, (7 uit 13)
7] Pim van Scherpenzeel, SMB (7 uit 13)
8] Istar Snijders, De Stelling (6,5 uit 13)
9] Fieke Adams, Schaakstad Apeldoorn (5 uit13)
10] Robert Nica, SV Doetinchem (5 uit 13)
11] Dion Vaessen, Velpse SV (3,5 uit 13)
12] Job van Scherpenzeel, SMB (3 uit 13)
13] Scott Neervoort, SV Doetinchem, (2,5 uit 13)
14] Denzel van Alst, Velpse SV (0 uit 13)

Allen dank voor komst naar de Velpse Schaakvereniging.
De resultaten zijn verwerkt in de IJSCO ratinglijst.
Zie OSBO!

Geschreven op 19 mei 2019.

Reacties

Reageren kan enkel als je ingelogd bent.

Nieuws

02/06 | Nout tweede plaats beste nieuwkomer IJSCO én derde ratingstijger

02/06 | Son wint IJSCO-Cyclus én is hoogste ratingstijger

21/05 | Laatste Schaakschool / IC seizoen: 28 juni

12/05 | Stappenratings 3e periode bijgewerkt [leden]

12/05 | Casper wint 2e periode Stappenratings

Kalender

« Jun, 2019 »
madiwodovrzazo

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30


Komende agendapunten:

21/06: Schaakschool van 15:15u tot 20:00u

21/06: Interne Competitie Ronde 36 van 20:00u tot 23:30u

28/06: Schaakschool van 15:15u tot 20:00u

Puzzel