Jeugdcompetitie 2020-2021
Op vrijdag 30 juli werd de laatste schaakavond georganiseerd van dit seizoen in de Schaakschool. In de Schaakschool wordt schaken geleerd met behulp van de Stappenmethode.
En daarnaast wordt het geleerde in de praktijk gebracht in de interne competitie.
In deze competitie worden partijen van 15 minuten per persoon per partij gespeeld (zogenaamde rapid-partijen) en worden partijen met 5 minuten per persoon per partij (zogenaamde snelschaakpartijen) gespeeld.
Dion Vaessen werd de kampioen in beide categorieën en werd daarmee de nieuwe Jeugdkampioen van de Velpse Schaakvereniging.
Christiaan Dieperink werd in beide categorieën tweede: Ook een knappe prestatie!
Bij het Rapid werd Son Stavenuiter derde. Wat daarbij moet worden opgemerkt is dat Son maar een half seizoen heeft meegespeeld omdat hij met de volwassenen is gaan meespelen.
Bij het snelschaak is de derde plaats behaald door Stijn de Jonge.
De nieuwe jeugdkampioen, Dion, gaf vervolgens een simultaan waarin hij tegen 6 tegenstanders speelde. Hij won 5 keer. Alleen Ceder wist van Dion te winnen.
Op 3 september start het nieuwe seizoen van de Schaakschool Velp om 18:15 in trefpunt 'De Elleboog' in Nieuw-Schoonoord.
Allen kinderen zijn dan weer welkom.
Fijne vakantie!
Geschreven op 02 augustus 2021.
Reacties
Reageren kan enkel als je ingelogd bent.Nieuws
05/04 | Aankondiging GP Jeugdtoernooi - zondag 17 mei 2026
01/11 | Kampioenschap Gemeente Rheden 2025 op 30 november
30/06 | Pieter Koppelaar is Clubkampioen van VSV 2024-2025
22/06 | Tijmen Meulemeesters is Jeugd Clubkampioen van Velp 2024-25
18/01 | Koen Maassen van de Brink is Snelschaakkampioen van Velp 2025
